Toprak bir aşktır ve sevgi ister. Bizim tarım sektörüyle olan köklü geçmişimiz Apaydın ailesinin genlerinden geliyor. Büyük büyük babalarımızdan gelen çiftçilik tecrübemiz, bizi bugünlere getirdi. zeytin, badem ve ceviz yetiştiriciliği konusunda ki yatırımlarımız ceviz sektöründe sadece Türkiye değil, dünya çapında hedefler koymamızı sağladı. Bizler tarımda ki başarının kısa dönemli değil sadece uzun dönemli yakalanabileceğine inanıyoruz. Dolayısıyla kurumsal altyapı ve bilgimizi tarım işimize de yansıtarak Türkiye’nin en kurumsal ve en organize yönetim ekiplerinden birini yarattık.
Ekimiz içerisinde ki tecrübeli Ziraat Mühendislerinin yanı sıra, kalifiye ve özverili ekibimiz ile birlikte geliştirdiğimiz yönetim sistemi içerisinde çok önemli yer tutan, iş makinaları ve modern tarımcılık altyapı yatırımlarımız ile, bugün itibariyle özellikle Manisa bölgesinde ve çevresinde Türkiye’nin hacim olarak en büyük ceviz yetiştiricilerinden biri durumundayız. Bugün itibariyle sadece Manisa bölgesinde yönettiğimiz ekili alanımız 7500 dönümü geçmiş bulunmaktadır.
Ceviz çiftliklerimizde son 4 yıldır, bölgemiz ekolojik koşullarına uygun ceviz çeşidi olan Chandler ceviz ağaçları dikiyoruz. Zeytin çiftliklerimizdeki ürün çeşitliliği daha farklı olmakla birlikte, zeytin yetiştiriciliği konusunda da bölgenin önemli şirketlerinden biri konumundayız. Modern ve bilimsel tarım hedefi ile ülkemiz tarımının gelişimine katkıda bulunmanın yanı sıra, bölge istihdam ve ekonomisine de katkıda bulunmak en büyük hedefimiz. Uzun ve titiz bir çalışmanın sonunda geliştirdiğimiz çiftlik yönetim yazılımı sayesinde bütün çiftliklerimizin yönetimini dijital olarak kayıt altında tutabiliyor ve kontrol edebiliyoruz.

Merkez ofisimiz Manisa’nın Akhisar ilçesindedir. Ayrıca Manisa Gördes ilçesinde de ofislerimiz bulunmaktadır.