Skip to main content

Badem üretiminde ise donma riskine karşı duyarlı ve geç çiçek açan, genelde üretimini kendi fidanlıklarımızda yaptığımız hybrid badem fidanları kullanıyoruz. Ceviz ve Badem bahçelerimizin büyük kısmını, verimli toprakları ve sürdürülebilir su yöntemiyle Türkiye genelinde ceviz ve badem yetiştiriciliğinde kümeleme odağı olan Manisa ilinde kuruyoruz.

Laboratuvar koşullarında incelenen meyve örneklerinin hasat zamanları geldiğinde hasat işlemlerinde mekanizasyon kullanıyoruz. Genel amacımız bu süreçleri modern teknikler ile en hızlı şekilde sonlandırarak ürettiğimiz ceviz ve bademleri önceden belirlenmiş senelik satış hedeflerimiz doğrultusunda yerli markete ve diğer pazarlara değişik yöntemler ile en karlı şekilde satmaktır. Üretim, operasyon, işleme tesisimiz ve profesyonel ekibimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti ve en yüksek kalitede cevizi ve bademi sağladığımız için çok mutluyuz.

Güzel Köyden Badem

Güzel Köyden arazilerinde tüm canlıların mutlu ve sağlıklı yaşadığı bir ekosisteme kavuştuk. Ürünlerimizi en doğal haliyle paylaşmak için beslenmeyi koruyacak şekilde saklıyor ve paketliyoruz.

Alışverişe başla

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


    İletişime Geç