Badem ve Ceviz Bahçelerimizin etrafındaki lavanta bahçeleri ve doğal zeytin bahçelerimiz ile sizlere en güzel ve doğal lavanta ve zeytin yağını üretmeye çalışıyoruz. Toprağı, suyu ve agacı, arı ile, hayvan ile bütünleştiren ve doğamıza, köylümüze, ekonomimize katkı sağlayan bir ekosistem yaratmaktan onur ve gurur duyuyoruz.

Laboratuvar koşullarında incelenen meyve örneklerinin hasat zamanları geldiğinde hasat işlemlerinde mekanizasyon kullanıyoruz. Genel amacımız bu süreçleri modern teknikler ile en hızlı şekilde sonlandırarak ürettiğimiz ceviz ve bademleri önceden belirlenmiş senelik satış hedeflerimiz doğrultusunda yerli markete ve diğer pazarlara değişik yöntemler ile en karlı şekilde satmaktır. Üretim, operasyon, işleme tesisimiz ve profesyonel ekibimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti ve en yüksek kalitede cevizi ve bademi sağladığımız için çok mutluyuz.

Guzel Koyden Lavanta

Kokusu ile detaylarıyla kendine hayran bırakan lavantalar distilasyonda yağ ve su olarak ayrıştırılır ve kurutulmuş çiçekler toplanarak farklı bölgelere göre paketlenir.

Alışverişe Başla

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.