Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde, kendi arazilerimizde  ve yönetimini yaptığımız yatırımcılarımıza ait arazilerde 10 yılı aşkın süredir ceviz ve badem üretiyoruz. Ceviz üretiminde, 2016 senesinden beri , bölgemiz ekolojik koşullarına uygun olan Chandler ceviz ağaçları dikiyoruz. Chandler, uluslararası pazar değeri en yüksek, erken verime yatan ve yüksek verimli ceviz çeşididir. Chandler ceviz ağaçlarında hasat zamanı Manisa bögesinde, Eylül ayının son haftasında başlayıp Ekim ayının ikinci haftasına kadar sürmektedir.

Sonuç itibariyle, verimli, yüksek meyve kalitesine sahip ve uluslararası piyasalarda ticari potansiyele sahip chandler ve tozlayıcı çeşitlerde bahçeler kurarak uluslararası rekabet koşullarımızı yükseltmiş oluyoruz.

Yeşil kabuktan ayırma, yıkama ve kurutma işlemlerinde doğaya zarar vermeden meyve kalitesinde kalite kayıplarını göz önüne alarak itinalı işlemler tam zamanında tarafımızdan yapılmaktadır.

Badem üretiminde ise donma riskine karşı duyarlı ve geç çiçek açan, genelde üretimini kendi fidanlıklarımızda yaptığımız  hybrid badem fidanları kullanıyoruz.  Ceviz ve Badem bahçelerimizin büyük kısmını, verimli toprakları ve sürdürülebilir su yöntemiyle Türkiye genelinde ceviz ve badem yetiştiriciliğinde kümeleme odağı olan Manisa ilinde kuruyoruz.

Ceviz ve Badem hasat zamanlarını bilimsel yöntemlerle belirliyoruz. Laboratuvar koşullarında incelenen meyve örneklerinin hasat zamanları geldiğinde hasat işlemlerinde mekanizasyon kullanıyoruz. Genel amacımız bu süreçleri modern teknikler ile en hızlı şekilde sonlandırarak ürettiğimiz ceviz ve bademleri önceden belirlenmiş senelik satış hedeflerimiz doğrultusunda yerli markete ve diğer pazarlara değişik yöntemler ile en karlı şekilde satmaktır. Üretim, operasyon, işleme tesisimiz ve profesyonel ekibimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti ve en yüksek kalitede cevizi ve bademi sağladığımız için çok mutluyuz